Aktualności

Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa7 miesiące temu
- Dla nas Fundacja Edukacja Sportowa i klub Strefa Aktywności w Górze Kalwarii to projekt życia – zapewniają Barbara i Michał Borowscy. Klub, którego są
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa8 miesiące temu
Jak Wam mija sobotka? My właśnie złożyliśmy do Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego wniosek na projekt "Klasa z pasją - w ślady mistrzów tenisa", który chcemy realizować razem ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii 💪🎾 Dzięki Piotr Kandyba za info o naborach, dzięki Robert Kornberg za zaangażowanie i pasję, którymi przekonał nas Pan że warto próbować pomimo przeciwności. Pamiętajcie, że warto nie tyle marzyć co realizować marzenia. Trzymajcie kciuki. Produkujemy dobro!!!
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa8 miesiące temu
Kochani - jak co roku prosimy Was o wsparcie podczas rozliczania PIT dla działań społecznych naszej Fundacji. To dzięki Wam udało się w zeszłym roku wiele inicjatyw dla dzieci i młodzieży z Gminy Góra Kalwaria, w tym m.in. wsparcie dla Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii. Również w tym roku chcielibyśmy razem z Wami dzielić się dobrem i docierać do tych, którzy potrzebują pozytywnej energii, inspiracji i wsparcia by stawać się lepszymi ludźmi. Środki przeznaczamy na wychowanie i rozwój dzieci poprzez sport w naszej lokalnej społeczności, organizując zajęcia w Strefa Aktywności Góra Kalwaria i w szkołach naszej gminy oraz wspierając sprzętowo szkoły i inne placówki.

Jak nas wesprzeć? Wystarczy w rozliczeniu PIT podać
KRS: 0000270261 i cel szczegółowy" FES TENIS 9026"

Dziękujemy!
👍👍👏👏❤️❤️❤️
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa9 miesiące temu
Wczoraj wraz z Karol Stróż gościliśmy w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gmina Góra Kalwaria 🤩 Dzięki Karolowi dzieciaki z przedszkola otrzymały masę nowego sprzętu sportowego ❤👏👍. Niech Wam służy bo sport to zdrowie 💪💪Dziękujemy Pani Dyrektor i całej kadrze za przemiłe przyjęcie ❤. Od dzieciaków dostaliśmy wspaniałe obrazy i rysunki, które możecie obejrzeć w Strefa Aktywności Góra Kalwaria .
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa9 miesiące temu
Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął.
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa10 miesiące temu
Super impreza w Strefa Aktywności Góra Kalwaria - po raz kolejny zarówno dzieci jak i dorośli pokazali jak wiele dobra można wyprodukować działając wspólnie na rzecz wartościowych inicjatyw 👏👏👏👍Produkujemy dobro!!! Jako mieszkańcy, przedsiębiorcy, ludzie którym "się chce" coś dobrego zrobić mamy wielką siłę zmieniania świata na lepszy ❤️❤️❤️

Gmina Góra Kalwaria- puk, puk - czy wiecie, że takie rzeczy się tutaj dzieją?