Aktualności

Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa6 miesiące temu
Tradycyjnie jak co roku przesyłamy Wam dużo miłości i radości na Święta Bożego Narodzenia ❤🎁🎁🎁❤
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa7 miesiące temu
Ostatnia dyskusja o pomyśle OSiR Góra Kalwaria i Gmina Góra Kalwaria z mieszkańcami na temat siłowni pokazuje jak ważny jest nasz głos, głos mieszkańców i organizacji działajacych w Gminie Góra Kalwaria po to by podejmowane decyzje piprzedzała dyskusja a nie odwrotnie. Jako fundacja złożyliśmy właśnie nasze uwagi do Projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i zachęcamy wszystkie organizacje do przekazania swoich uwag. Dziękujemy Karol Stróż za zaangażowanie, pomoc i wsparcie 👏👏👍 .

https://gorakalwaria.pl/wiadomosci/78020/wspolpraca-gminy-z-organizacjami-pozarzadowymi-2024--trwaja-kons?fbclid=IwAR2udYxKcEo0Cjc6sSSjxPlcMhpmIDJy9KWtcMtD78b5syL9fRgJJIupX7Q
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa1 rok temu
- Dla nas Fundacja Edukacja Sportowa i klub Strefa Aktywności w Górze Kalwarii to projekt życia – zapewniają Barbara i Michał Borowscy. Klub, którego są
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa1 rok temu
Jak Wam mija sobotka? My właśnie złożyliśmy do Urzędu Marszałkowskiego Woj. Mazowieckiego wniosek na projekt "Klasa z pasją - w ślady mistrzów tenisa", który chcemy realizować razem ze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii 💪🎾 Dzięki Piotr Kandyba za info o naborach, dzięki Robert Kornberg za zaangażowanie i pasję, którymi przekonał nas Pan że warto próbować pomimo przeciwności. Pamiętajcie, że warto nie tyle marzyć co realizować marzenia. Trzymajcie kciuki. Produkujemy dobro!!!
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa1 rok temu
Kochani - jak co roku prosimy Was o wsparcie podczas rozliczania PIT dla działań społecznych naszej Fundacji. To dzięki Wam udało się w zeszłym roku wiele inicjatyw dla dzieci i młodzieży z Gminy Góra Kalwaria, w tym m.in. wsparcie dla Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księcia Janusza w Górze Kalwarii. Również w tym roku chcielibyśmy razem z Wami dzielić się dobrem i docierać do tych, którzy potrzebują pozytywnej energii, inspiracji i wsparcia by stawać się lepszymi ludźmi. Środki przeznaczamy na wychowanie i rozwój dzieci poprzez sport w naszej lokalnej społeczności, organizując zajęcia w Strefa Aktywności Góra Kalwaria i w szkołach naszej gminy oraz wspierając sprzętowo szkoły i inne placówki.

Jak nas wesprzeć? Wystarczy w rozliczeniu PIT podać
KRS: 0000270261 i cel szczegółowy" FES TENIS 9026"

Dziękujemy!
👍👍👏👏❤️❤️❤️
Fundacja Edukacja Sportowa
Fundacja Edukacja Sportowa1 rok temu
Wczoraj wraz z Karol Stróż gościliśmy w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Gmina Góra Kalwaria 🤩 Dzięki Karolowi dzieciaki z przedszkola otrzymały masę nowego sprzętu sportowego ❤👏👍. Niech Wam służy bo sport to zdrowie 💪💪Dziękujemy Pani Dyrektor i całej kadrze za przemiłe przyjęcie ❤. Od dzieciaków dostaliśmy wspaniałe obrazy i rysunki, które możecie obejrzeć w Strefa Aktywności Góra Kalwaria .